Lola House Beach
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i villan Lola House Beach Arraial do Cabo kan du besöka Praia de Monte Alto, som ligger ungefär 8 minuters promenad bort.
Gästerna kan besöka Primeira Igreja Batista Em Monte Alto, som ligger 450 meter från denna villa, eller kolla in Praia de Figueira, som ligger mindre än 1 km bort.
Badrumsfaciliteterna i villan Lola House Beach inkluderar också en tvättmaskin.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett kök på det här boendet. Gästerna kan njuta av en måltid på restaurangen Brasileirissimas, som ligger ungefär 7 minuters promenad bort. Flygplatsen Cabo Frio ligger 5 km från villan med 1 badrum.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Endast för vuxna
- Frisersalong
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Grill faciliteter
Service
- Utflykts-/biljettservice
- Affärer/kommersiell service
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från villan Lola House Beach till Cabo Frio flygplats?
Villan Lola House Beach ligger inom 10 minuters bilresa från Cabo Frio flygplats. - ❓
Finns det ett kök i villan Lola House Beach?
Ett kök finns i villan Lola House Beach. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till villan Lola House Beach?
Ja, husdjur är tillåtna på villan Lola House Beach.